Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) w procesie otaczania jest celowo "postarzana" aby jej kształt był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) posiada łagodne, zaokrąglone krawędzie dzięki czemu wyglądem przypomina STAROBRUK.

Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) dostępna jest już od 280 PLN netto za tonę

Cena kostki granitowej otaczanej (otoczonej, obtaczanej) waha się w przedziale od 280 PLN (8/10cm szaro-ruda) do 750 PLN (4/6cm czarna) netto za tonę.

Kostka granitowa otaczana (otoczoną, obtaczaną) produkowana jest w rozmiarze 4/6cm, 6/8cm, 8/10cm i 15/17cm. Dostępne są także inne rozmiary (na zamówienie).

Wymiar kostki granitowej otaczanej (otoczonej, obtaczanej) - zależy od jej przeznaczenia

Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) dostępna jest także w innych rozmiarach oraz kolorach.

Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) posiada oryginalny kształt i unikatowy wygląd. Wspaniale komponuje się zarówno w nowoczesnych jak i zabytkowych projekach.

kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) szara

Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) jest dostępna w różnych wymiarach. Każda produkowana przez nas kostka granitowa może zostać otoczona (obtoczona, obtaczana).

Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) o wymiarze 4/6cm jest to najmniejsza oferowana przez nas kostka. Potocznie nazywana jest "mozaiką".

Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) 4/6cm idealnie nadaje się na wybrukowanie chodników lub alejek dla pieszych. Dzięki dużej wydajności z jednej tony można ułożyć ok 8m2 a małe wymiary pozwalają na wybrukowanie praktycznie każdego wzoru.

Kolejnym równie popularnym rozmiarem kostki jest wymiar 8/10cm. Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) 8/10cm jest potocznie zwana "dychą" lub "dziesiątką".

"Dycha" jest bardzo często wykorzystywana do wybrukowania podjazdów i parkingów na samochody osobowe. Kostkę granitową otaczaną (otoczoną, obtaczaną) można także zastosować jako tzw. opaskę (krawężnik) podczas brukowania kostką o wymiarach 4/6cm.

Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) 8/10cm jest bardzo popularna zarówno wśród osób prywatnych jak i dużych korporacji budowlanych.


Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana) - CENA
+ 100 PLN netto co ceny standartowej kostki

Ceny podlegają negocjacji !!!


Wspaniały uzupełnieniem kostki granitowej otaczanej jest kamień murowy otaczany

kamień murowy otaczany otoczony obtaczany 10x20x40cm szaro-rudy

Podobnie jak kostka granitowa, kamień murowy otaczany (otoczony, obtaczany) 10/20/40cm szaro-rudy posiada łagodne, zaokrąglone krawędzie dzięki czemu wyglądem przypomina stary wysłużony kamień.

Ocena 5 na 5 z (1)
  • HERKAM - Krzysztof Hernik
  • +48 605-225-950
  • +48 607-050-296
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kalkulator wydajności
*Ilość ton materiału może się zmienić. W nawiasie orientacyjna ilość 24tonowych transportów.
Jesteś tutaj: Start Kostka granitowa otaczana (otoczona, obtaczana)